Allahindlus!

TESLA 27

449.00

Soojuspump TA27FFCL-0932IA.

Kaugjuhtimispult suudab jälgida temperatuuri oma praeguses asukohas ja saata signaali õhukonditsioneerile, et optimeerida toatemperatuuri teie maksimaalse mugavuse tagamiseks.

Enesediagnostika. Konditsioneer suudab jälgida oma tööd ja tuvastada probleemsed osad. Kui need leitakse, lülitub süsteem automaatselt välja, samal ajal kui siseseadmel kuvatakse veakood.

Seenevastane. Konditsioneer käivitab seenevastase funktsiooni pärast jahutus- ja kuivatusrežiimist väljumist. See aitab vältida seente ja bakterite levikut, et säilitada tervislik keskkond.

Minimaalne müra. Optimeeritud töömehhanismi, kompressori heliisolatsioonimaterjalide, madala müratasemega ventilaatorimootori ja ventilatsioonistruktuuriga, mis ühendab kaasaegse tehnoloogia aerodünaamilise disainiga – kõik see minimeerib mürataset, luues samal ajal teie ideaalse toatemperatuuri.

Turbo režiim. Kui õhukonditsioneer lülitub Turbo režiimile, maksimeerib see oma jahutus- või küttevõimsust, muutes ruumi kiiresti jahedamaks või soojemaks.

Kategooria:

SEER 6,3, SCOP 4,0

Tootjapoolne info toote kohta

Küsi infot toodete ja paigalduse kohta tel +372 657 5770 või info@ndenergy.eu

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “TESLA 27”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Shopping Cart