434466_8746
Ecoheat Trading OÜ
Soojendame, jahutame, säästame
Nafta tn 1, 10120, Tallinn, Estonia

Ehitajate tee 114, 13517 Tallinn, Estonia
Заказать он-лайн
Indica los campos requeridos
Ваше имя:*
Indica los campos requeridos
Телефон:*
Indica los campos requeridos
E-mail:*
Indica los campos requeridos
Ваш комментарий*
Indica los campos requeridos
Пользовательское соглашение
*
Спасибо! Форма отправлена
Main /Tooted/Küttesüsteemid/Õhk-vesi soojuspumbad

Õhk-vesi soojuspumbad

Õhk-vesi soojuspumbad (inglise keeles air-to-water heat pumps) on küttesüsteemitehnoloogia, mis kasutab ümbritsevast õhust saadavat soojust soojuskandja soojendamiseks, mida kasutatakse seejärel ruumide kütmiseks või kuuma veevarustuseks. Need töötavad vastupidise jahutusseadme tsükli põhimõttel ja pakuvad mitmeid eeliseid:

See süsteem on energiatõhus ja keskkonnasõbralik lahendus kütteks ja kuuma veevarustuseks, võimaldades vähendada energiakulusid ja sõltuvust naftast ja gaasist
 

Süsteemi eelised:

 • Energiatõhusus: Õhk-vesi tüüpi soojuspumbad kasutavad ümbritsevast õhust saadavat energiat tõhusalt soojuse tootmiseks. Nad tarbivad oluliselt vähem elektrit kui traditsioonilised elektrilised küttesüsteemid ning võivad saavutada kõrgeid efektiivsuskordajaid (COP), mis tähendab, et nad pakuvad rohkem soojust kui nende tööks kuluv energiahulk.

 • Taastuvenergia: Õhk-vesi tüüpi soojuspumbad kasutavad ümbritsevast õhust saadavat soojust, mis on taastuv energiaallikas. Nad ei eralda kahjulikke gaase ja aitavad vähendada sõltuvust traditsioonilistest nafta- või gaasküttesüsteemidest.

 • Mitmekülgsus: Õhk-vesi tüüpi soojuspumbad paigaldatakse tavaliselt hoone välisküljele ja neid saab kasutada ruumide kütmiseks ja kuuma veevarustuseks. Neid saab ühendada radiaatoritega, sooja põrandakütte või õhukonditsioneerimissüsteemidega, kasutades õhk-vee soojusvahetajaid.

 • Paigaldamise paindlikkus: õhk-vesi süsteemi soojuspumpade paigaldamine on tavaliselt lihtsam ja paindlikum kui maa soojuspumpade paigaldamine. Need ei nõua torude paigutamist maasse ega sobivate pinnasetingimuste olemasolu. Samuti ei võta need palju ruumi ja neid saab paigaldada erinevat tüüpi hoonetesse ja eluruumidesse.

 • Lisafunktsioonid: mõned õhk-vesi süsteemi soojuspumpade mudelid pakuvad ka lisafunktsioone, näiteks ruumide jahutamist suvel. Nad võivad töötada vastupidises tsüklis, eraldades soojust siseruumist ja suunates selle väljapoole, mis loob laheda efekti.

 • Meie ettevõte pakub lahendusi , mis põhinevad maailma parimate kaubamärkide Cooper ja Hunter, CTC ja Daikin seadmetel.

cooper-and-hunter-brings-evipower-premium-heat-pump-power-range-for-industrial-buildings-and-residential-sector-920x533_1
daikin-altherma-3
1561163_1_70e08707-7824-4da2-9004-9e70b188b55b
cooper-hunter-brings-unitherm-3-series-which-combines-a-ready-to-go-solution-with-an-indoor-unit-920x533
zagruzka_4
s3333333333333
CTC-logo CTC soojuspumbad

Kas otsite usaldusväärset ja innovaatilist lahendust oma kodu kütteks? Tutvustame teile CTC-d - juhtivat Rootsi soojuspumpade tootjat!

CTC on kvaliteedi ja tõhususe sünonüüm kütteseadmete maailmas. Õhk-vesi soojuspumbad on nutikas valik teie kodu jaoks, tagades hubasuse ja mugavuse minimaalsete kuludega.

Mis teeb CTC eriliseks? Meie tehnoloogia põhineb innovaatilistel arendustel ja vastab kõrgetele kvaliteedistandarditele. CTC soojuspumbad tagavad energiatõhususe ja vähendavad käitamiskulusid. Saate nautida oma kodu soojust, kartmata energiakulutusi.

CTC garanteerib oma toodete usaldusväärsuse ja vastupidavuse. Meie soojuspumbad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis taluvad ekstreemseid tingimusi. Võite olla kindel, et teie süsteem töötab katkematult ja säilitab oma efektiivsuse aastaid.

Mugavus, usaldusväärsus ja energiatõhusus - need on CTC soojuspumpade peamised eelised. Pakume individuaalseid lahendusi, mis vastavad teie vajadustele ja võtavad arvesse teie kodu suurust ning elustiili.

Ärge jätke kasutamata võimalust oma kodu CTC soojuspumpadega paremaks muuta. Võtke meiega juba täna ühendust ja saate teada, kuidas saame teie elu veelgi mugavamaks ja keskkonnasõbralikumaks muuta!"

Eripärad:
 • Vaid 16 cm paksus: See on väga õhuke, võimaldades seadet paigaldada piiratud ruumidesse.
 • Vaikne režiim: Kütmise režiimis on helitugevus vaid 35 dB (A), tagades vaikse keskkonna.
 • Kõrge efektiivsusega ja ökonoomne kompressor: Kasutab võimsat ja ökonoomset kompressorit tõhusa töö tagamiseks.
 • Madal energiatarve: Aitab säästa energiat ja vähendada energiakulusid.
 • Kaasaegne disain: Omab kaasaegset välimust, mis ühendab funktsionaalsuse ja stiili.
 • Innovatiivne eesmine paneel kalasilmast: Tagab pika kasutusea ja vastupidavuse kahjustustele.
 • Premium-materjalid: On valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, tagades usaldusväärsuse.
 • Roostevabast terasest filtrid piiramatu kasutuseaga: Pakuvad tõhusat õhufiltratsiooni.
 • Tangentsiaalne alumiiniumventilaator: Tagab seadme kõrge efektiivsuse.
 • Juhtimine nii ekraanilt kui ka kaugjuhtimispuldilt: Võimaldab mugavat juhtimist.
 • Alexa ja Google Home assistendi tugi: Võimaldab seadme kaugjuhtimist ükskõik millisest maailma punktist.
 • Lihtne paigaldus: Ei nõua litsentseeritud spetsialiste tööks fluorisisaldusega gaasidega (freon).

1500 W keraamiline kõrge efektiivsusega kütteseade: Tagab tõhusa töö kütmise režiimis.

Värske õhu sissevool, kus siseruumides õhku vahetatakse värske õhuga väljast.

CTC soojuspumpade mudelivalik
ctc-ecoair-luft-til-vand-varmepumpe-gastech-energi_1

CTC EcoAir 600M

CTC EcoAir 600M on ultratõhusate invertersoojuspumpade seeria, mis kasutavad õhk-vesi tüüpi tehnoloogiat ja kohanduvad automaatselt teie ruumi vajadustega aastaringselt. Kui soojuspumbalt on vaja rohkem soojust, suurendatakse kompressori pöörlemiskiirust, ja vastupidi, kui on vaja vähem soojust, vähendatakse kompressori kiirust, tagades sellega maksimaalse efektiivsuse.

Eelised:

 • Energiasäästlikkuse klass A+++
 • Väga madal müra tase
 • Vähendab käitamiskulusid kuni 80%
 • Hooajaline jõudluskordaja (SCOP): 4,9 SCOP
 • Kondensaadi äravoolusahtel koos sisseehitatud soojendusega
 • Töörežiim kuni -22 °C ja vee soojendamine kuni 65 °C
 • Inverterkompressor
 • Saab juhtida mobiiltelefoni abil CTC Connect+ mooduli abil

Tehnilised omadused

ctc-ecoair-luft-til-vand-varmepumpe-gastech-energi_1

CTC EcoAir 400

CTC EcoAir 400 - see on õhk-vee tüüpi soojuspumpade seeria, mis on mõeldud kodudele, eramajadele või väikestele tööstushoonetele. CTC EcoAir 400 on välja töötatud kõrge efektiivsuse ja madala müra tasemega tööks. CTC EcoAir 400 on üks kõige enam müüdud õhk-vee tüüpi soojuspumpade seeriaid Rootsis.

Eelised:

 • Kõrge energiatõhusus
 • Vähendab käitamiskulusid kuni 70%
 • Hooajaline jõudluskordaja (SCOP): 3,9 SCOP
 • Kondensaadi äravoolusahtel koos sisseehitatud soojendusega
 • Töörežiim kuni -22 °C ja vee soojendamine kuni 65 °C
 • Saab juhtida mobiiltelefoni abil CTC Connect+ mooduli abil

Tehnilised omadused

7076a8257b6db359b28d907cfe4e8629-med

CTC EcoZenith i360

Stiilne, nutikas ja ökonoomne siseühikute seeria paljude võimalustega ning sisseehitatud soojuspumba juhtimisega.

CTC EcoZenith i360 on üliefektiivne siseühik, millel on sisseehitatud soojuspumba juhtimine. Paigaldage see koos CTC EcoAir õhk-vesi soojuspumpadega ideaalseks kombinatsiooniks. CTC EcoZenith i360-l on sama üliefektiivne veesoojendustehnoloogia nagu CTC GSI/GS geotermilistel soojuspumpadel. Kuum vesi valmistatakse spetsiaalses plaadist soojusvahetis otse läbi. See tagab piisava koguse kuuma vee, samal ajal vältides vee seisakuprobleemi paagis. Koos CTC EcoAiriga suudab see toota üle 300 liitri kuuma vett.
 

Tehnilised andmed

 logo_ch Cooper and Hunter soojuspumbad

Tutvustame teile üht maailma juhtivat innovaatiliste küte- ja kliimaseadmete süsteemide tootjat - Cooper and Hunter!

Võite alati olla kindel, et teie kodu on mugav ja hubane.

Cooper and Hunter - see sümboliseerib tehnoloogia võimsust ja tipptasemel kvaliteeti. Nende soojuspumbad tagavad teie kodu efektiivse ja energiasäästliku soojendamise. Me püüame muuta teie elu paremaks, pakkudes teile tipptasemel tehnoloogiat, mis aitab vähendada energiakulusid ja hoida keskkonda.

Ettevõtte moto on innovatsioon ja usaldusväärsus. Cooper and Hunter integreerib oma soojuspumpadesse uusimaid arenguid, et tagada optimaalne jõudlus ja vastupidavus. Võite täielikult usaldada nende seadmeid, teades, et need töötavad usaldusväärselt ja tõhusalt aastaid.

Cooper and Hunter - see on ka stiil ja disain. Nende soojuspumbad mitte ainult ei taga mugavat sisekliimat, vaid sulanduvad ka suurepäraselt teie kodu interjööriga. See on seadmete kombinatsioon, mis ühendab funktsionaalsuse ja esteetika, et rahuldada ka kõige nõudlikumaid maitseid.

Valides Cooper and Hunteri, saate mitte ainult kvaliteetse toote, vaid ka professionaalse toe, mis on tagatud nende professionaalsete teeninduskeskuste olemasoluga erinevates linnades ja riikides.

Ärge jätke kasutamata võimalust luua oma kodus ideaalne sisekliima Cooper and Hunteri soojuspumpade abil. Pöörduge meie poole juba täna ja avastage uus ajastu mugavuse ja energiasäästu osas!

COOPER AND HUNTER soojuspumpade mudelivalik
evipower_premiem_inverter-removebg-preview

EVIPOWER Premium Monoblock R32

COOPER AND HUNTER uued EVIPOWER INVERTER PREMIUM tüüpi soojuspumbad tagavad maksimaalse mugavuse kodus tänu uusimale EVI tehnoloogiale, mis laiendab seadme tööulatust ja võimaldab soojuspumbal toota 50°C väljundvett -25°C välistemperatuuril. Lisaks sellele on need väga vaiksed ja keskkonnasõbralikud, kasutades jahutusagensina ökoloogiliselt puhta R32 gaasi. Need on saadaval võimsusvahemikus 8 kW ühefaasiliste seadmete jaoks ning 12,5 kuni 23 kW kolmefaasiliste seadmete jaoks.

Еelised:

 • Ainulaadne ABS-plastist korpuse disain kõrgklassi jaoks.
 • Väga vaikne töö isegi 23 kW seadme puhul - vaid 46 dB (A).
 • 5-tolline värviline puutetundlik juhtpaneel.
 • Konfigureeritav BMS (RS485) ja kaugjuhtimise abil.
 • Patenteeritud kestaga toru-soojusvaheti.
 • GRUNDFOS tsirkulatsioonipump.
 • Panasonic EVI inverterkompressor.
 • Kiire käivitussüsteem madalate temperatuuride korral.
 • Võimalus kaskaadrežiimiks.
ch-hp08uimprk-p-hires-1024x676

Monoblock ECOPOWER R290

C&H ECOPOWER R290 uued seadmed on EVIPOWER seeria tipptasemel versioonid. Need on loodud kasutades kõige uuemaid tehnoloogiaid, mida kasutatakse soojuspumpades. Need vastavad rangetele nõuetele tõhususe, stabiilsuse ja mürataseme osas. ECOPOWER R290 seeria kasutab jahutusainena freooni R290 (GWP = 3), mis on 30% tõhusam kui varasemalt kasutatud jahutusaine. Samuti on neil EVI DC INVERTER kompressorid. R290 ja invertertehnoloogia kombinatsioon võimaldab soojuspumbal saavutada väljundtemperatuuri kuni +75 kraadi.

Eelised:

 • R290 - keskkonnasõbralik jahutusaine. GWP = 3
 • SCOP (+35 °C) = 5,15 15 kW jaoks
 • Väga vaikne töö. Ainult 44 dB (A) 15 kW jaoks
 • Korpus on valmistatud kvaliteetsest ABS-plastikust ja eristub kõrge korrosioonikindluse poolest, mis tagab pikema kasutusea.
 • Energiatarbimise klass +++
 • Maksimaalne sisselasketemperatuur kuni +75 °C
 • Kaugjälgimine ja soojuspumba juhtimine toimub telefonirakenduse abil sisseehitatud DTU (4G) mooduli kaudu. SIM-kaart on juba integreeritud ja tehases laetud.
 • Kaugjälgimine (veebiplatvorm) - võimaldab jälgida kliendi paigaldatud soojuspumpade seisundit, näha vigu, temperatuure, töögraafikuid jne.
unitherm_split

UNITHERM SPLIT

Stiilne ja ökonoomne soojuspumpade seeria split-süsteemiga, millel on sisseehitatud moodul kuuma vee valmistamiseks ja paljude teiste võimalustega.

 • Universaalne välimine plokk
 • Osoonisõbralik jahutusaine R32
 • Kuumavee ettevalmistamine kuni +80 °C
 • Energiatõhususklass A++ / A
 • Kaugjuhtimine Wi-Fi ja BMS abil
 • Kahetasandiline rootorkompressor
 • Plaatsoojusvaheti Alfa Laval
 • Kõrge efektiivsusega tsirkulatsioonipump Wilo
 • 5-tolline värviline puuteekraan juhtimiseks
 • Laia temperatuurivahemik -25 kuni +48
 • Sisseehitatud 185-liitrine paak (kõik-ühes mudelite jaoks)
Daikin-Logo Soojuspumbad DAIKIN

Daikin - Teie valik ideaalse kliima ja kõrge kvaliteedi jaoks!

Tere tulemast Jaapani soojuspumpade brändi Daikin maailma, kus täiuslikkus ja innovatsioon käivad käsikäes!

Daikin on sümbol edasijõudnud tehnoloogiast ja tipptasemel kvaliteedist. Oleme uhked, et saame teile tutvustada Daikin'i soojuspumpade valikut, mis on loodud selleks, et tagada maksimaalne mugavus ja tõhusus teie kodus.

Valides Daikin'i, valite energiatõhususe tippu. Daikin'i soojuspumbad kasutavad energiat väga tõhusalt, mis võimaldab teil vähendada oma küttekulusid ja hoida samal ajal keskkonda. Saate mitte ainult sooja, vaid ka säästu.

Daikin - see on innovatsioon, mis muudab teie elu paremaks. Meie insenerid uurivad ja arendavad pidevalt uusi tehnoloogiaid, et tuua teieni tooted, mis vastavad kõrgeimatele standarditele.

Daikin pakub laia valikut soojuspumpade mudeleid, mis sobivad igasugusteks vajadusteks ja ruumideks. Saate olla kindel, et leiate oma kodule ideaalse lahenduse.

Daikin - see on vastupidavus ja usaldusväärsus. Meie soojuspumbad on valmistatud tugevatest ja kvaliteetsetest materjalidest, et tagada pikk kasutusiga ja katkematu töö.

Ärge jätke kasutamata võimalust tuua oma koju Jaapani täiuslikkus Daikin'i soojuspumpade abil. Võtke täna ühendust meiega ja avastage uus ajastu mugavuse, energiatõhususe ja innovatsiooni osas!

Daikin - Teie valik ideaalse kliima ja laitmatu kvaliteedi jaoks!

Eripärased omadused
 • Tehnoloogiline üleolek: Daikin soojuspumbad on varustatud edasijõudnud tehnoloogiatega, mis on loodud maksimaalse jõudluse ja energiatõhususe tagamiseks. Need suudavad pakkuda ideaalset mugavust teie kodus igal aastaajal, soojendades seda külmal talvekuul ja jahutades kuumadel suvepäevadel.
 • Energiakasutus: Daikin soojuspumbad pakuvad tipptasemel lahendusi energiatõhususe osas. Need kasutavad keskkonnast pärinevat energiat äärmiselt tõhusalt, tõmmates soojust õhust ja muutes selle teie kodus mugavaks temperatuuriks. See võimaldab märkimisväärselt vähendada teie energiakulusid ja anda oma panus keskkonna kaitsmisse.
 • Mugavus ja kasutusmugavus:** Daikin soojuspumbad on välja töötatud teie mugavuse ja kasutusmugavuse silmas pidades. Need tagavad sooja ja jaheduse ühtlaselt teie kodus, luues ideaalse kliima ilma tuuletõmbusteta ega temperatuurikõikumisteta. Lisaks saab süsteemi juhtida intuitiivse juhtpaneeli või mobiilirakenduse abil, muutes soojuspumba kasutamise äärmiselt mugavaks.
 • Usaldusväärsus ja vastupidavus:Daikin on tuntud oma kvaliteedi ja usaldusväärsuse poolest. Soojuspumbad on valmistatud vastupidavatest ja kvaliteetsetest materjalidest, tagamaks nende pika kasutusea ja katkematu toimimise
DAIKIN soojuspumpade mudelivalik
altherma-3-h-ht-group-arrow-v3

Daikin Altherma 3 H HT

Daikin Altherma 3 H HT võimaldab kütta või jahutada ruumi ning soojendada vett kiiresti, tagades samas minimaalse energiatarbimise.

Välisüksus Daikin Altherma ammutab 75% oma soojusest kütteks, jahutamiseks ja tarbevee soojendamiseks välisõhust ning ülejäänu saadakse elektrienergiast. Õhu-vee soojuspumbas kasutatakse kompressorit ja külmaainet õhu soojuse ülekandmiseks veele ning vee vastavaks soojendamiseks vastavalt teie vajadustele ja selle edastamiseks teie koju.

Eelised:

 • Eksklusiivne premium-klassi disain
 • Sobib kõige külmematele kliimatingimustele kuni -28 °C
 • Stabiilne soojusvõimsus - hoitakse pidevalt temperatuurini -15 °C
 • Väga vaikne töö, ainult 38 detsibelli (A)
 • Saab konfigureerida kolme tüüpi siseüksustega (seinale
 • paigaldatavad ja põrandale paigaldatavad variandid)
 • A-klassi tsirkulatsioonipumbad
 • Kahe tsooni mudel - kahe tsooni töö režiim: saate juhtida kahte eraldi tsooni erinevate kiirguritega.
 • Pööratav mudel - kui valite selle mudeli, saab soojuspump töötada mitte ainult kütterežiimis, vaid ka jahutusrežiimis suvel.
 • Juhtimine - intuitiivse juhtimisega ekraan ja võimalus kaugjuhtida interneti kaudu.

Tehnilised omadused

1619427976_w640_h640_teplovoj-nasos-vozduh-voda-500x500

Daikin Altherma 3 split

Daikin Altherma 3 split soojuspump on split-süsteem, mis koosneb välis- ja sisemisest üksusest ning kuulub õhk-vesi tüüpi soojuspumpade hulka.

Daikin Altherma 3 split soojuspumba peamised funktsioonid hõlmavad kütmist, sooja veevarustust ja jahutamist, kasutades madala potentsiaaliga soojusenergiat väliskeskkonna õhust.

Eelised:

 • Ideaalne uutele ehitistele ja energiasäästlikele majadele
 • Küte, sooja veevarustus ja jahutus koos päikesekollektori ühendamise võimalusega
 • Võimsus vahemikus 4 kuni 16 kW
 • Ühendatav põrandakütte, soojuspumpade konvektorite ja madalatemperatuursete radiaatorite süsteemidega
 • Lihtne juhtimine
 • Mitmekülgsed lahendused: põranda- või seinatüüpi split-süsteem, monoblokk-süsteem
 • Juhtimine mobiilirakenduse abil
 • Paigaldusplaat ja hüdraulikakomponendid on paigutatud seadme esiosale, hõlbustades paigaldust.
 • Sisemine üksus on kompaktsete mõõtmetega, võimaldades selle paigaldamist piiratud ruumiga seinale.
 • Kaasaegne sisemise üksuse disain sulandub harmooniliselt teiste koduseadmetega ruumi kujundusse.
 • Kõik hüdraulikakomponendid on ühes seadmes koondatud, mis välistab vajaduse erinevate tootjate komponentide järele.

Tehnilised omadused

Esitage tellimus
Saadke päring ja meie juhid võtavad teiega ühendust 15 minuti jooksul.
Indica los campos requeridos
Ваше имя:*
Indica los campos requeridos
Телефон:*
Indica los campos requeridos
Галочка*
Thank you! Form sent
Kontaktandmed
Helistage järgmisele numbrile:
Me asume aadressil:
Nafta tn 1, 10120, Tallinn, Estonia

Ehitajate tee 114, 13517 Tallinn, Estonia
Kas teil on küsimusi? Küsige!
Me helistame teile ja nõustame teid.
Privacy settings The ecoheat.ee website uses third-party cookies to provide a comfortable user experience for website users. I agree to the use of cookies and know that I can withdraw my consent or change my preferences at any time.
OK
Esitage oma taotlus
Indica los campos requeridos
Teie nimi:*
Indica los campos requeridos
Kontakttelefon: *
Indica los campos requeridos
Email:*
Indica los campos requeridos
Пользовательское соглашение
*
Thank you! Form sent